10 czerwca 2015

Warzywa SS 2015

Wstyd się przyznać, ale jeszcze do niedawna szczytem moich umiejętności było ugotowanie makaronu, ale teraz z chęcią zaglądam po inspiracje do magazynów, takich jak KUKBUK czy SMAK. Chociaż do weganizmu daleka droga, to w kuchni najbardziej inspirują mnie warzywa. A od niedawna polubiłam je poza lodówką, garnkiem i talerzem. Nie wiem, czy już słyszeliście, ale... Warzywa się nosi.


Warzywa nosi się o, tak - po prostu. Lubię takie nieprzekombinowane rzeczy, które wymykają się jakimkolwiek klasyfikacjom. Niepoważne ubrania zrobione całkiem na poważnie: z pomysłem, dystansem, humorem. Spadasz na szczaw czy przypominasz marchewkę? Jedno i drugie wzbudza uśmiech. Jest w Warzywach coś absolutnie szczerego i na luzie. Proszę nie grymasić, bo to rzeczy nie tylko dla wegan. Pietruszkowa koszulka nadaje się nawet dla tych, którzy na obiad wolą krwiste steki. Teraz sama już nie wiem: czy warzywa lepiej jeść, czy nosić? 
Warzywa - www | fb | ig

Zdjęcia/edycja - Adrian Brzeziński, oprawa graficzna / stylizacje / make up - Paulina Daniluk, modele - Viola Głowacka, Qdłaty, włosy - Monika Dorota Dąbrowska, scenografia - Paulina Daniluk, Marcin Siliwoniuk.

READ IN ENGLISH HERE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz