7 marca 2012

A w Poznaniu....

Coś się dzieje. Jak na Poznań, w przeciągu najbliższych dwóch tygodni, całkiem sporo. Jeśli tu mieszkacie albo macie w planach wizytę - małe wskazówki, gdzie w ciągu najbliższych dni warto zaglądać!


1. Concordia Women - kiermasz // 10.03.2012, 10.00-20.30
Od samego początku mojego pobytu w Poznaniu, wyczekiwałam renowacji pewnego starego budynku w centrum... Doczekałam się - a miejsce zamieniono w Concodia Design, centrum designu i kreatywności. W najbliższą sobotę w odnowionych wnętrzach odbędzie się kiermasz Concordia Women. Na liście uczestników same ciekawe nazwiska - Agata Bieleń, Decolove, Ania Pięta, COOKie.... Trzeba zajrzeć!

2.Babi Targ czyli wiosenne wietrzenie szaf // 11.03.2012, 12.00-15.00
Warszawa ma Uwolnij Łacha, Poznań - Babi Targ. Dobre miejsce na pozbycie się sterty ubrań i dodatków, która uniemożliwia domknięcie szafy. Dla łowców świetna okazja do wynalezienia perełek, ale uwaga! Trzeba szukać naprawdę dokładnie.

3. Wykład Piotra Szaradowskiego // 15.03.2012, 18.30
Dla tych, którzy swoją wiedzę o modzie chcieliby poszerzyć, dobra informacja. W ramach cyklu wykładów Piotra Szaradowskiego w Domu Bretanii - Teatr powojennej mody. Jeśli 15 marca macie trochę czasu nie zastanawiajcie się - naprawdę warto. W tym roku to już przedostatnie spotkanie!

4.Męski Targ w MonoSquare, 17.03.2012, 12.00-18.00
Żeby przełamać stereotyp typowo "babskich" eventów, zespół Mono (czyli MonoSquare i MonoHair) przygotował coś specjalnego - Męski Targ. Handel i wymiany to nie tylko kobieca przypadłość, niech panowie też pokażą, co potrafią. Można sprzedawać (po wcześniejszym zgłoszeniu do organizatorów) i kupować. A przy okazji... małe zakupy w Mono?

PS A tych, którzy wiedzą, że "coś się święci", nie tylko w Poznaniu, proszę o informacje - kalendarz czeka na zapełnienie go wydarzeniami!

6 komentarzy:

 1. bardzo czegoś takiego potrzebowałam, dziękuję za informacje, do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno idę na kiermasz i wykład Piotra Szaradowskiego :) Pod koniec kwietnia jest też wykład w Muzeum Narodowym "Suknie pięknych dam - o modzie w Muzeum", szczegóły w tym pliku: http://www.mnp.art.pl/fileadmin/pliki/MNP/msu/Ku_nowej_ekspozycji/Ku_nowej_ekspozycji_program.pdf Jak Ci się podobają wykłady Piotra?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Że też nie przeczytałam tego komentarza wcześniej! Jeśli byłaś na wykładzie, to na pewno się widziałyśmy, pozostała tylko zagadka... kto jest kim! Dziękuję za link i informacje, postaram się wybrać. A wykłady - cudowne, jestem zakochana! Żałuję tylko, że w tym roku byłam tylko na jednym, wcześniejsze mnie ominęły.

   Usuń
 3. Bardzo fajny blog :)
  Przy okazji zapraszam na nasz blog : http://kokosnews.blogspot.com/

  Proszę o pozostawienie śladu na blogu :)

  OdpowiedzUsuń