10 marca 2012

Roboty Ręczne + Efekty Uboczne | konkurs

Chociaż z różnych powodów, przez ostatnie dni nie pisałam tak dużo, jakbym chciała, o wszystkim (i wszystkich) pamiętam. Dziś rozwiewam wątpliwości i zapraszam do zabawy wraz z Robotami Ręcznymi. Ciepłe i miękkie piękności ich autorstwa, o których pisałam kilka postów temu, naprawdę dobrze prezentują się na nadgarstku. Warto więc pomyśleć o swoim egzemplarzu... i trochę się wysilić.:) Razem z ekipą RR przygotowaliśmy dla Was konkurs. Poniżej regulamin (tutaj w pełnej wersji) - mam nadzieję, że zaskoczycie nas swoją kreatywnością.
Powodzenia!

Konkurs trwa do 18 marca, aby wziąć w nim udział należy przedstawić stylizację-kolaż, składającą się minimum z trzech elementów, w tym z jednej z konkursowych bransoletek RR - poniżej (jedna z czterech, przedstawionych na zdjęciach). Kolaż ma być odpowiedzią na pytanie - "Jak nosiłabym swoją bransoletkę RR"?
Kolaże należy przesyłać na mój e-mail (klik), w temacie wpisując "Konkurs RR + EU", w treści - swoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania oraz opcjonalnie - adres strony czy bloga. W załączniku należy dodać jeden stworzony przez siebie kolaż. Ze wszystkich nadesłanych prac wybierzemy trzy najciekawsze, których autorzy zostaną wyróżnieni!
1 miejsce to wybrana (przedstawiona na kolażu) bransoletka RR, 2 i 3 to odpowiednio 25% i 15% na dowolną bransoletkę (z wyłączeniem linii Add Me). Prace konkursowe zostaną także przedstawione na fanpage'u RR!


WYNIKI / 21.03.2012
Decyzja była naprawdę ciężka, bo wysłaliście naprawdę dużo ciekawych i kreatywnych kolaży. Cieszyło nas, że były takie różnorodne - to naprawdę inspirujące! Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu... gratulujemy zwyciężczyniom i dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! :)

1 miejsce - Marta Królik
2 miejsce - Julia Ryder
3 miejsce - Katarzyna Kuźdub

5 komentarzy:

 1. świetny konkurs! zaraz zabieram się za tworzenie kolażu.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Konkurs ciekawy, choć bransoleki nie do końca w moim stylu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne te bransoletki ;) I moje pytanie ; Jak wt robicie to cudeńka?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że musi to pozostać tajemnicą sukcesu RR ;)

   Usuń