3 kwietnia 2013

wyglądasz jak chłopak - wiosna 2013

Ładne, praktyczne i dobrze zrobione - w przeciwieństwie do kosmetyków, które obiecują miliony efektów, dzięki jednemu, góra dwóm produktom, w ubraniach nie jest łatwo. A kiedy wydaje nam się, że znajdziemy nasze 3w1, spoglądamy na metkę... i schodzimy na ziemię. Dlatego, jeśli pojawi się ubranie-ideał, trzeba szybko korzystać z okazji. Takie rzeczy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, tak też było z poprzednimi kolekcjami wyglądasz jak chłopak, najnowszej, wiosennej, wróżę podobny los.
Dlaczego? Bo to fajne rzeczy - po prostu. Mam wrażenie, że ich autorka, Dominika Bobulska, niczego nie udaje i niczego nie robi na siłę. Tworzy. Też "po prostu", bo w końcu taki był zamysł ubrań wyglądasz jak chłopak - by nadawały się do noszenia, nie były przekombinowane. Bo moda, to nie tylko wybiegi, czerwone dywany i skomplikowane pomysły, poparte tysiącem stron inspiracji. To także i to, co nosimy my - zwykli ludzie. I czujemy się w tym, jak w drugiej skórze. Dlatego, jeśli macie ochotę na coś z wiosennej kolekcji Dominiki, lepiej decydujcie się już teraz, bo za kilka dni może być za późno. A wiosna na pewno jeszcze przyjdzie!
Wszystkie zdjęcia, informacje - fanpage wyglądasz jak chłopak.

2 komentarze:

  1. Ciuchy na co dzień. Tak bym je nazwała. Bo i na rower, i na uczelnię, i na imprezę (te bardziej świecące). I zgadzam się, że moda to nie tylko blichtr i czerwony dywan, ale też okoliczny spożywczak i domówka u znajomych. Fajne ubrania.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie! I to się w nich bardzo chwali :)

      Usuń