2 maja 2012

1,2,3, inspire me... Bohoboco

Lubię Bohoboco. Często trafiam na zarzuty, że to marka tylko dla celebrytów, że bywa zbyt wtórna, ale... te rzeczy są po prostu ładne. Bardzo ładne. A ja, jak zapewne większość kobiet, lubię otaczać się pięknymi przedmiotami, ubraniami w szczególności. Nie widziałam kolekcji SS2012 na żywo, ale lookbook ze zmysłową Magdą Jasek jest, tak jak ubrania, piękny. Ale zostańmy na chwilę przy zmysłowości. Jeśli ktoś nie widział filmu, który promuje ten zdolny duet, niech koniecznie nadrobi zaległości. Zaczynamy od środkowego, potem kolejne dwa... i cała reszta dostępnych na YouTube. Masa inspiracji!

5 komentarzy:

  1. Osobiście wolałam Mru, niż Magdę. Jakoś bardziej oddawała klimat, może przez genialną, nie do końca zrozumiałą urodę. Magda, mimo że piękna jest dla mnie zbyt "normalna", nie ma w sobie tajemnicy... Ale masz rację, Bohoboco tworzy piękne filmy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zachwycająca prostota. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bohoboco to nie do końca moje klimaty, ale filmy ogląda się z przyjemnością. No i pierwszy filmik przypomniał mi, że wciąż nie mam fajnego, jasnego trencza:)

    OdpowiedzUsuń