13 sierpnia 2011

Fioki

Uwielbiam duże bransolety, ale niestety, nie pasują one do budowy moich nadgarstków (!), co kilkukrotnie już złamało mi serce. Na nieszczęśliwą miłość nie chorowałam zbyt długo - od czego są pierścionki? Najlepiej duże i rzucające się w oczy. O biżuterii Fioki mogliście czytać już u Harel. Jej wpadły w oko piankowe naszyjniki, ja obdarzyłam sympatią wyjątkowe pierścienie z siatki i kamyczków.
Fioki to kreatywny duet, który pozornie zwykłe przedmioty zamienia w biżuterię. Dziewczyny dopiero zaczynają przygodę z tworami hand made, na razie szukają swojego stylu. Jedno jest pewne - nie będą się w tych poszukiwaniach niczym ograniczały, materiały są wyjątkowo zróżnicowane. Mnie najbardziej urzekły siatkowe cuda na palce... i tak oto jestem właścicielką jednego z nich. Muszę przyznać, że zdjęcia nie oddają jego uroku, "na żywo" wygląda dużo bardziej subtelnie i elegancko. Obawiałam się, że kryształki i siatka będą uciskać, ale na szczęście jest zupełnie inaczej. Przy zamówieniu warto podać obwód palca, który ma być tłem dla tej ozdoby. A jeśli dodatki tego typu to dla Was zbyt mało, na stronie znajdziecie też inne gadżety, między innymi ciekawe naszyjniki ze sznura, wstążki i łańcuszków.
Wszystkie zdjęcia oraz informacje pochodzą z oficjalnej strony Fioki, można też znaleźć je na Facebooku.

2 komentarze:

  1. piękne te pierścienie!
    uwielbiam duże pierścionki, chętnie widziałabym jeden z tych w swojej kolekcji ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. one są takie cudowne! tak mi się podobają, że chyba nigdy bym ich nie zdejmowała. chociaż nie, szkoda by było utytlać ja w trakcie gotowania :D
    i najbardziej podobają mi się ze wszystkich projektów dostępnych na stronie, te naszyjniki, kolczyki i reszta jakoś niebardzo mi się widzi.

    OdpowiedzUsuń