20 lutego 2011

bebaroque

To nie żadna nowość, że rajstopy mogą zmienić charakter stylizacji. W końcu inaczej będą prezentować się cieliste pończochy a inaczej ich biała wersja w różowe serca, nawet jeśli cała reszta pozostanie bez zmian. Nic nie nada jednak takiego charakteru jak rajstopy bebaroque - zdecydowanie najpiękniejsze, jakie kiedykolwiek widziałam!

Firmę założyły w 2007 roku dwie kobiety - Mhairi Mc Nicol i Chloe Patience (odpowiednie nazwisko do tworzenia rzeczy o takiej liczbie detali!). Stosunkowo szybko wszystko, co wyszło spod rąk tych pań zaczęło zdobywać popularność. Także wśród gwiazd, celebrytów i ... zagranicznych blogerów. Rajstopy bebaroque podziwiać można w Vogue, i-D i wielu innych magazynach, szturmem wkroczyły do prasy modowej. I nic dziwnego, bo wspaniale prezentują się w różnorodnych sesjach zdjęciowych.

Ceny zdecydowanie należą do takich, na które nie warto nawet spoglądać trzeźwym okiem, by oszczędzić swoje zdrowie psychiczne, ale... od czego są własne pomysły? W sieci jest już cała masa wskazówek dotyczących DIY, wystarczy poszukać - jak np. tu (cudowne!),tu i tu a nawet na YouTube.. W tym wypadku, zamiast portfela, ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

W ofercie bebaroque mamy jeszcze inne pyszności. Prócz najróżniejszych rajstop i pończoch można znaleźć między innymi cudowne, ozdobne body, seksowne sukienki i delikatne szale. Nawet jeśli projekty bebaroque są dość odległe cenowo dla przeciętnej Polki, warto zajrzeć - nie da się nie zainspirować takimi cudami!

Wszystkie informacje pochodzą ze strony internetowej bebaroque. Jak zwyle - można polubić na FB.

2 komentarze: