29 grudnia 2010

Cielecka w 'Twoim Stylu'

Zwykle na wywiady z aktorkami (niestety zazwyczaj jest tak, że te, które męczą magazyny, w ogóle nie są warte uwagi) spoglądam raczej mało przychylnym okiem, ale jak zawsze - są wyjątki. W tym wypadku to rozmowa z Magdaleną Cielecką w 'Twoim Stylu'. Miłym zaskoczeniem są także piękne zdjęcia. Ich wielkim plusem jest zapewne to, że aktorka wpisuje się w modelingowe kanony piękna i pozuje z charakterystyczną dla siebie lekkością. A zdjęcia nabytków vintage Magdy, przywiezionych z różnych krańców świata, wzbudzają moją zazdrość. Same perełki!

[zdjęcia można znaleźć w podanym poniżej linku]

Wywiad znajdziemy w 'Twoim Stylu' z Cielecką na okładce lub chociażby tutaj. Autorami zdjęć jest duet - Krajewska i Wieczorek. Nie trzeba nic dodawać. ;)

9 komentarzy:

 1. całkiem zacny ten portret.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja z innej beczki...
  Chciałabym dodać bloga do obserwowanych a tu nie ma takiej opcji. Uprzejmie proszę o ewentualne dodanie gdzies na dole stronki np ...Bo blog jest wart obserwowania a na FB to ja nie bywam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaaaaa cofam !! Znalazłam opcję :D
  Świetnie !

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny post!
  zapraszam do siebie jak ci sie spodoba i bedziesz chciala to zapraszma do obserwacji
  onlyupsidedown.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zwłaszcza kiedy mówię o swoich fotach.
  Szkoda, że nie prowadzisz już tego bloga o SF w PZN.

  OdpowiedzUsuń
 6. Co jak co, ale Cielecka klasę ma! Fajny blog!:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cielecka... fajnie wypadła w malemen-ie w anty rozbieranej sesji http://www.malemen.pl/issue/6 a zdjęcia k&w trochę przefotoszpowane

  OdpowiedzUsuń