2 marca 2015

MOONS - SS 2015

Ta sukienka. Na której widok serce bije szybciej, wokół pojawiają się disneyowskie zwierzęta, a Randy Fenoli zaczyna bić brawo. Takie emocje wzbudzają romantyczne koronki i szlachetne jedwabie, delikatne welony i dopracowane detale. Bo MOONS to projekty stworzone do tego, żeby mówić... tak.
W projektach MOONS jest dużo romantycznej, ale nieco zmysłowej delikatności, wyrafinowanej prostoty. Niewinna biel ma w sobie miłą dla oka świeżość. Wyjątkowo przyjemnie patrzy się na miękkie linie sukienek, spódnic, bluzek. Takich, które chciałoby nosić się nie tylko w dniu ślubu, ale także na greckiej plaży i wycieczce na Mazury. Rzeczy Moons mają w sobie odpowiednią proporcję elegancji i romantyczności. Słodkie opaski i dodatki tworzą tak spójną i przyjemną całość, że chciałoby się zamienić miejscem z uroczą modelką. Zdjęcia zdolnego duetu Kulesza-Pik dodatkowo kuszą słodką aurą ciepłego, letniego popołudnia w pięknym ogrodzie... Jeszcze jeden plus: świetnie opracowana strona, wraz z instrukcjami odnośnie przymiarek, składem materiałów, orientacyjnymi cenami. MOONS ma w sobie coś szalenie przyciągającego. Nawet moje złamane serce nie może przestać wracać do tej marki.MOONS - www | fb | ig

Zdjęcia - Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik, modelka - Karina Taranowicz / Rebel Models, makijaż - Magda Szulc MakeUp & Beauty, włosy - Emil Zed / Van Dorsen Talents, stylizacje - Maria Folta-Szopińska, Magda Socha-Włodarska / Moons Varsovie, produkcja - Moons Varsovie.

READ IN ENGLISH HERE

8 komentarzy:

 1. Sukienki są prześliczne!
  Faktycznie, "styl" Moons zachwyca! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W atelier Moons jest cudownie, przesympatyczne Maria i Magdalena, swobodna atmosfera, tak naturalnie, jak piękne sukienki. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło to czytać, pozostaje tylko odwiedzić :)

   Usuń
 3. Aż by się chciało zawołać: naturalne piękno. Zdjęcia i modelki zachwycają. Na odnowienie przysięgi chętnie bym sobie jedną z tych sukni sprawiła ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękny pomysł, widzę Cię w jakiejś z ich propozycji!

   Usuń
 4. Piękne i romantyczne. Aż chciałoby sie miec takie cudeńka w szafie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet bez ślubu - na co dzień. Piękne byłyby dni w MOONSach :)

   Usuń