31 października 2013

Natalia Siebuła - basic

Ostatnio odpowiadam na wiele pytań, które zadaje mi się na tematy blogowe i okołoblogowe. W rozmowach pojawiają się różne zagadnienia - od tych bardzo głupich ("Czy na tym da się zarobić?") do bardzo ciekawych ("Dlaczego właściwie zaczęłaś?"). Jednak w moim wypadku, jedno pytanie związane bezpośrednio z blogiem pada wyjątkowo często. Powiem więcej, w rankingu znacząco wyprzedziło wszystkie pozostałe kwestie. A pytanie dotyczy... Natalii Siebuły.
W zasadzie to pytań jest kilka, ale wszystkie sprowadzają się do kolekcji Natalii. Nic dziwnego, bo za każdym razem, kiedy Siebuła pokazuje coś nowego, po prostu muszę się tym podzielić. Mam słabość do delikatności, która ukrywa się gdzieś między marszczeniami materiału. Ale tym razem nowości Natalii są nietypowe. To nie pełna kolekcja, a raczej zapowiedź czegoś większego. Natalia Siebuła może pochwalić się własną linią basic, czyli prostymi modelami w podstawowych ("siebułowych") kolorach. Na razie pojawiło się dopiero kilka sylwetek, ale myślę, że niedługo swoją premierę będą miały kolejne wzory. Wszystko bardzo subtelnie nawiązuje do rzeczy z poprzednich kolekcji - gdzieś pojawia się podwójny rękaw, jest też sukienka z kieszeniami, która okazała się hitem le retour a la raison. Jest prosto, wygodnie, uniwersalnie, i jak pisze Natalia - "do pracy, na wakacje, na spacer". A przy okazji szybko (bo rzeczy nie są odszywane na wymiar, jak w przypadku regularnej kolekcji - wybiera się między trzema standardowymi rozmiarami) i w przyjaznych dla portfela cenach. Ale dość już słów - to rzeczy, których się nie opisuje. Je się po prostu nosi.
Wszystkie zdjęcia - Piotr Czyż, modelka - Kaja Juszczyńska. Zapraszam na fanpage Natalii Siebuły.

6 komentarzy:

 1. biała sukienka z kieszeniami musi być moja. uwielbiam tę siebułową delikatność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta krótka bazuje na modelu z lralr i muszę przyznać, że to była jedna z najbardziej wygodnych rzeczy, jakie kiedykolwiek na sobie miałam ;)

   Usuń
 2. takie proste, a tak chwyta za serce:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie miękkie, "piżamowe" ubrania - dla mnie bomba!

  Pozdrawiam,
  Czmiel

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę fajny nieszablonowy basic. Biała kiecka - must have!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czarna jak w sam raz dla mnie....
  Lubię takie workowate fasony;)

  OdpowiedzUsuń