14 marca 2011

jedno kliknięcie = spełnienie marzenia

Pomagać można na różne sposoby, projektantom także. Na pewno ucieszyliby się ze sporej dotacji (chyba nie tylko oni), ale trzeba też brać pod uwagę realia - kogo z nas stać na finansowe wsparcie takiej osoby? Często marnują się młode talenty, które nie mogą zrealizować swoich pomysłów. Niestety, przeciętna osoba zainteresowana modą nie jest w stanie pomóc w realizacji kolekcji...a może jest?

Odpowiadam : tak, jest w stanie pomóc! Dzięki portalowi GARMZ każdy jednym kliknięciem myszy może pomóc wybranemu przez siebie projektantowi...a nawet projektantom, bo ograniczeń nie ma. Zasada jest prosta : kto zdobędzie najwięcej wirtualnych fanów, dostaje od portalu środki na zrealizowanie danego pomysłu, na który głosowano. Spróbować może każdy - pochodzenie projektów jest naprawdę zróżnicowane i nie brakuje wśród nich rodzimych propozycji. A na samym końcu najmilsza część - najpopularniejsze produkty można kupić. Na razie do wyboru jest tylko kilka, ale trzeba przyznać, że to prawdziwe perełki.

Jedyny minus? Tylko część projektów zostanie zrealizowana. Dlatego - klikamy, klikamy. Obok niektórych po prostu nie da się przejść obojętnie! A dzięki naszemu wsparciu realizujemy marzenia młodych i zdolnych ludzi. Kto wie, może za kilka(naście) lat to oni obejmą stanowisko dyrektora kreatywnego w jakimś znanym domu mody...? :)

6 komentarzy:

 1. Świetny portal, dzięki za post :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wchodzę i klikam:) Może nawet podzielę się jakimiś perełkami. Szorty wink rzeczywiście cudne, wyobrażam je sobie w kolorze pudrowym:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna sprawa, popieram oczywiście takie akcje! Dzięki za ten post!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przynzaje 15 lat ? przeciez ona osągnie dużo już widzę jej kariere

  OdpowiedzUsuń
 5. super post, zapewne spędzę dużo czasu na tej stronie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dołączam się z wyrazami wdzieczności bo naprawdę fajne miejsce znalazłaś :)

  OdpowiedzUsuń