8 stycznia 2011

Kameleon - change is natural

Mówi się, że kobieta zmienną jest i (niestety) muszę się z tym twierdzeniem zgodzić. Ile to razy zdarzyło mi się kupić sobie jakąś rzecz i całkowicie się nią zachwycić, tylko po to, by miesiąc później zalegała na dnie szafy. Bo jednak nie pasuje mi do bluzki, nie mam z czym jej nosić, kolor już niemodny - powód zawsze się znajdzie.Odpowiedzią na takie kobiece rozterki, w zakresie biżuterii jest marka Kameleon. Jak głosi ich slogan - zmiana jest rzeczą naturalną, więc czemu mamy się przed nią bronić? Żeby pomóc wyróżnić się z tłumu, firma oferuje biżuterię-kameleona. Dostosowuje się do naszego humoru i potrzeb! Znajdziemy tutaj wszystko, od kolczyków, przez pierścionki, aż po broszki (ważka jest moją faworytką). Dodatkowo za pomocą odpowiedniej aplikacji (znajdziemy ją na stronie internetowej) mamy możliwość stworzenia swojego własnego projektu.

O co chodzi? Najpierw kupujemy dowolną, srebrną bazę - a wybór jest całkiem spory. Kiedy zdecydujemy się już, jaki element chcemy, dobieramy do tego najważniejszą część, jaką jest ozdobny kamień, nazwany 'jewel pop' (nie podejmuję się logicznego tłumaczenia tej nazwy ;)). Tutaj wybór jest jeszcze większy, więc można naprawdę poszaleć. Dodatkowo dostępna jest oczywiście specjalna szkatułka, stworzona do przechowywania 'nadmiaru' kamyków. Cała procedura zamiany 'oczek' w biżuterii jest dokładnie opisana, więc nawet najbardziej opornym i leworęcznym użytkownikom nie powinna ona sprawiać kłopotu.
Wszystkie zdjęcia oraz informacje na temat firmy Kameleon pochodzą z ich oficjalnej strony internetowej. //  I used photos and information from the official website.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz